Пн-Сб з 8.00 до 19.00 Недiля з 8.00 до 18.00

Наталья

Огромная БЛАГОДАРНОСТЬ персоналу клиники за спасение нашей Ники. Собаку вытянули буквально с ,, того света” , у нее был парвовирусный энтерит. Василий Филипович очень быстро и качественно организовал ее спасение, Евгений Васильевич в первый день на дому сделал нужную терапию, в Ирину Владимировну и Анну Юрьевну Никуша просто влюбилась, а прививочка Анастасии Васильевны была лёгкой и чудесной. Спасибо персоналу аптеки, что не выдали лекарство для самолечения, а настояли обратиться к доктору. Собачка метис, а доктора относились к ней как к ,, королеве”. Сейчас Ника себя чувствует превосходно. Ждем ревакцинацию. Благодарим всех! Советуем обращаться в клинику ,, Оленятко”.

 

Марійка

Робила стерилізацію (видалення матки і придатків) своїй 5-річній кішці у ветлікарні “Оленятко” (м.Олешки), лікар Григорків Олег Вікторович. Кішка була виснажена від пологів, розлуки з кошенятами і від чергової тічки. По-цьому, я дуже хвилювалася, як операція позначиться на здоров’ї вихованки. Попередньо проконсультувалася про процедуру, про підготовку і терміни проведення. У призначений день, принесла кішку, віддала лікарю і забрала її через 2 години після дзвінка на мобільний. Лікар підібрав індивідуальний післяопераційний догляд, який виявився не складним. На 9-й день кішці зняли шви. Рубець маленький і акуратний! Улюблениця здорова, активна, грайлива! Рада, що зважилася зробити цю процедуру і вибрала цю ветлікарню! Плюси: крокова доступність і прийнятні ціни для мене, наявність ветаптеки. Вдячна Олегу Вікторовичу та мед.персоналу ветлікарні за увагу, чуйність, турботу і професіоналізм!

Олександр

Дякую лікарям ветеринарної клініки Оленятко, в особі Ірини Володимирівни, за те що спасли мого маленького друга Фіделя! Ми звернулися, коли він був у халепному стані після інсульту, зовсім не ходив, але лікарю вдалося, за допомогою ін’єкцій поставити на ноги мого улюбленця. 

Дуже кваліфіковані лікарі. Вищого рівня обладнання. Приймають тепло і уважно, хоч ти з породистим тваринам хоч і бездомним. Всім дуже задоволена. Спасибі за допомогу. Таких хороших лікарів в Херсоні немає. Всім раджу.

Володимир

Звернувся в вет клініку за допомогою так як отруїли мою собаку і потрібно було її рятувати. Собаці надали невідкладну медичну допомогу та її життя вдалося врятувати. Продовжив лікування і через три дні собака була здорова. Дуже вдячний співробітникам клініки за роботу. Буду звертатися постійно і рекомендувати всім своїм знайомим.